Asin Teknoloji Mehmet Duman tarafından 2008 yılında kurulan yaklaşık 9 yılı aşkın süredir marka ve model gözetmeksizin her türlü pompaya servis, bakım ve yedek parça hizmeti vermektedir. Kurulduğumuz ilk yıllardan itibaren Türkiye ve dünya genelinde servis hizmeti vermeyi hedefleyen Asin Teknoloji hedefleri doğrultusunda basamak basamak ilerlemiştir.

Tüm tesislerde tamir, periyodik bakım, devreye alma, montaj, gibi kaliteli, uzun ömürlü ve az enerji tüketen pompa ve vanaları ile endüstriyel tesislerden, şehir şebekelerine, binalardan arıtma tesislerine, enerji santrallerine kadar hizmet vermektedir. Asin teknoloji ekibi alanında uzman ve profesyonel Mekanik Teknisyen uzmanı elektrik-elektronik teknisyenleri, muhasebe departmanı, satış sonrası 7/24 saat hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Asin Teknoloji ekibi her biri alanın da uzman olup aldığı kararlar doğrultusunda hızlı ve uzmanca hareket ederek tesislerinizin 24 saat sürekli çalışmasını mümkün kılmaktadır.


DEĞERLERİMİZ

İş Güvenliği
İnovasyon
Müşteri Odaklılık
Ekip Ruhu
İş Mükemmelliği
Sürdürülebilirlik


HİZMET ANLAYIŞIMIZ

Perakende satış ve satış sonrası hizmet faaliyetlerimiz Türkiye’nin dört bir yanına yayılan ve markalarımızın tabelaları altında hizmet veren yetkili satış noktaları aracılığıyla yürütüyoruz.